Panels - Extended and JSON output (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Weight
uk: Вага

en: Schedule
uk: Розклад

en: Number of items
uk: Кількість елементів

en: Node
uk: Матеріал

en: Exclude
uk: Вилучити

en: Panels
uk: Панелі

en: Start date
uk: Початкова дата

en: End date
uk: Кінцева дата

en: Position
uk: Позиція

en: Clear
uk: Очистка

en: Blocks
uk: Блоки

en: Extended
uk: Розширене

en: Weight for @title
uk: Вага для @title

en: Select block
uk: Виберіть блок

en: Plugin ID
uk: ID плаґіну
