Panels - Extended and JSON output (8.x-1.1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Weight
af: Gewig

en: Node
af: Mode

en: Blocks
af: Blokke
