Panels - Extended and JSON output (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Weight
hu: Súly

en: Schedule
hu: Időzítés

en: Number of items
hu: Elemek száma

en: Node
hu: Tartalom

en: Exclude
hu: Kizárás

en: Start date
hu: Kezdődátum

en: End date
hu: Végdátum

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Clear
hu: Törlés

en: Blocks
hu: Blokkok

en: Weight for @title
hu: @title súlya

en: Plugin ID
hu: A bővítmény azonosítója
