Panels - Extended and JSON output (8.x-1.1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Content types
mr: साहित्य प्रकार

en: Weight
mr: मुल्य

en: Node
mr: शाखा

en: Position
mr: स्थान
