Panels - Extended and JSON output (8.x-1.1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Weight
ne: वजन

en: Node
ne: नोड

en: Clear
ne: सफा

en: Blocks
ne: ब्लक
