Panels - Extended and JSON output (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Weight
pl: Waga

en: Schedule
pl: Harmonogram

en: Number of items
pl: Liczba elementów

en: Node
pl: Węzeł

en: Exclude
pl: Wyklucz

en: Panels
pl: Panele

en: Start date
pl: Data początkowa

en: End date
pl: Data końcowa

en: Position
pl: Pozycja

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Blocks
pl: Bloki

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: Plugin ID
pl: ID wtyczki
