Panels - Extended and JSON output (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: Weight
fa: وزن

en: Node
fa: محتوا

en: Exclude
fa: استثنا

en: Start date
fa: تاریخ شروع

en: End date
fa: تاریخ پایان

en: Position
fa: موقعیت

en: Clear
fa: پاک کردن

en: Blocks
fa: قالبک‌ها

en: Weight for @title
fa: وزن @title
