Panels - Extended and JSON output (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Enable
ru: Включить

en: Disable
ru: Отключить

en: Content types
ru: Типы материалов

en: Weight
ru: Вес

en: Schedule
ru: Расписание

en: Number of items
ru: Количество пунктов

en: Node
ru: Материал

en: Exclude
ru: Исключить

en: Panels
ru: Панели

en: Start date
ru: Дата начала

en: End date
ru: Дата окончания

en: Position
ru: Позиция

en: Taxonomy filter
ru: Фильтр таксономии

en: Clear
ru: Очистить

en: Blocks
ru: Блоки

en: Extended
ru: Расширенное определение тем оформления

en: Weight for @title
ru: Вес @title

en: Plugin ID
ru: ID плагина
