Panels - Extended and JSON output (8.x-1.1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Weight
sr: Тежина

en: Exclude
sr: Изостави

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
