Panels - Extended and JSON output (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Schedule
tr: Zamanlama

en: Number of items
tr: Öğe sayısı

en: Node
tr: Düğüm

en: Exclude
tr: Çıkar

en: Panels
tr: Paneller (Panels)

en: Start date
tr: Başlangıç Tarihi

en: End date
tr: Bitiş tarihi

en: Position
tr: Konum

en: Clear
tr: Temizle

en: Blocks
tr: Bloklar

en: Extended
tr: Genişletilmiş

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık

en: Plugin ID
tr: Eklenti Kimliği
