Panopoly (8.x-2.0-alpha14) - en to bg translation catalogue (43 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Author
bg: Автор

en: Description
bg: Описание

en: On
bg: Включи

en: Tags
bg: Таг

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Categories
bg: Категории

en: File
bg: Файл

en: Date
bg: Дата

en: Links
bg: Връзки

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Name
bg: Име

en: Help
bg: Справка

en: Time
bg: Време

en: View
bg: Прегледай

en: Anchor
bg: Котва

en: Teaser
bg: Резюме

en: Updated
bg: Обновено

en: Text
bg: Текст

en: Picture
bg: Изображение

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Add content
bg: Добави съдържание

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Off
bg: Изключи

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Thumbnail
bg: Умалена

en: Day
bg: Ден

en: User login
bg: Потребителски вход

en: Apply
bg: Търси

en: Select
bg: Избери

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: Save and continue
bg: Запиши и продължи

en: Allowed extensions
bg: Позволени формати

en: Status message
bg: Статус съобщение
