Panopoly (8.x-2.0-alpha14) - en to eu translation catalogue (65 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Author
eu: Egilea

en: Description
eu: Azalpena

en: Tags
eu: Etiketak

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Categories
eu: Kategoriak

en: File
eu: Fitxategi

en: Date
eu: Data

en: Links
eu: Estekak

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Name
eu: Izena

en: Help
eu: Laguntza

en: Time
eu: Ordua

en: View
eu: Bista

en: Anchor
eu: Aingura

en: Teaser
eu: Laburpena

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Text
eu: Testua

en: Picture
eu: Irudia

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Add content
eu: Edukia gehitu

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Thumbnail
eu: Iruditxoa

en: Desc
eu: Beheraka

en: Day
eu: Eguna

en: User login
eu: Saioaren hasiera

en: Updated date
eu: Eguneratze data

en: Full
eu: Osoa

en: author
eu: egilea

en: Standard
eu: Estandar

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Select
eu: Aukeratu

en: Administrator
eu: Kudeatzailea

en: Featured
eu: Ezaugarria

en: About
eu: (r)i buruz

en: Error message
eu: Errore mezua

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Warning message
eu: Ohartarazpen mezua

en: Save and continue
eu: Gorde eta jarraitu

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Post date
eu: Argitaratze data

en: Powered by Drupal
eu: Drupal-ekin indartua

en: Your virtual face or picture.
eu: Zure aurpegi birtuala edo argazkia

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Status message
eu: Mezu egoera

en: Columns: 1
eu: Zutabeak: 1

en: Columns: 3
eu: Zutabeak: 3

en: Columns: 2
eu: Zutabeak: 2

en: Asc
eu: Goraka

en: Wide
eu: Zabal

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua

en: Narrow
eu: Estu
