Panopoly (8.x-2.0-alpha14) - en to hr translation catalogue (55 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Delete
hr: Ukloni

en: Content
hr: Sadržaj

en: Author
hr: Autor

en: Description
hr: Opis

en: On
hr: Uključi

en: Tags
hr: Oznake

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Categories
hr: Kategorije

en: File
hr: Datoteka

en: Date
hr: Datum

en: Links
hr: Poveznice

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Name
hr: Naziv

en: Help
hr: Pomoć

en: Time
hr: Vrijeme

en: View
hr: Pregled

en: Anchor
hr: Sidro

en: Teaser
hr: Mamac

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Text
hr: Tekst

en: Picture
hr: Slika

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Add content
hr: Dodaj sadržaj

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Desc
hr: Silazno

en: Day
hr: Dan

en: User login
hr: Prijava korisnika

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Updated date
hr: Nadnevak osvježenja

en: Standard
hr: Standardno

en: Apply
hr: Primjeni

en: Featured
hr: Istaknuto

en: About
hr: Opis

en: Error message
hr: Poruka greške

en: Warning message
hr: Poruka upozorenja

en: Save and continue
hr: Spremi i nastavi

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Post date
hr: Datum unosa

en: Powered by Drupal
hr: Pokreće Drupal

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: Status message
hr: Poruka statusa

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
hr[0]: Želite li zbilja ukloniti ovu stavku?
hr[1]: Želite li zbilja ukloniti ove stavke?
hr[2]: Želite li zbilja ukloniti ove stavke?

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
hr: Razdvojite nastavke razmakom ili zarezom i ne unosite početnu točku.

en: Asc
hr: Uzlazno

en: Narrow
hr: Usko
