Panopoly (8.x-2.0-alpha14) - en to km translation catalogue (45 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Delete
km: លុប

en: Content
km: មាតិកា

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Tags
km: ស្លាក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: File
km: ឯកសារ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Help
km: ជំនួយ

en: Time
km: ពេលវេលា

en: View
km: មើល

en: Anchor
km: យុថ្កា

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Picture
km: រូបភាព

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Add content
km: បន្ថែម​មាតិកា

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Day
km: ថ្ងៃ

en: User login
km: ការ​ចូល​របស់​អ្នក​ប្រើ

en: Standard
km: ស្តង់ដារ

en: Featured
km: លក្ខណៈ​ពិសេស

en: About
km: អំពី

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: Warning message
km: សារ​ព្រមាន

en: Save and continue
km: រក្សា​ទុក ហើយ​បន្ត

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Powered by Drupal
km: ដំណើរ​ការ​ដោយ​​ Drupal

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ

en: Status message
km: សារ​ស្ថាន​ភាព​

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
km[0]: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​លុប​ធាតុ​នេះ​ឬ​?

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
km: ញែក​កន្ទុយ​ឯកសារ​ដោយ​ប្រើ​ ដកឃ្លា (space) ឬ​សញ្ញា​ក្បៀស (,) ហើយ​មិន​រួមបញ្ចូល​សញ្ញា​ចុច (.) ។
