Panopoly (8.x-2.0-alpha14) - en to kn translation catalogue (46 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Categories
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: File
kn: ಕಡತ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Links
kn: ಸಾಲುಗಳು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Time
kn: ಸಮಯ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Anchor
kn: ಲಂಗರು(Anchor)

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Picture
kn: ಚಿತ್ರ

en: Content type
kn: ವಿಷಯದ ಬಗೆ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Thumbnail
kn: ತಂಬ್‌ನೈಲ್‌

en: Day
kn: ದಿನ

en: User login
kn: ಬಳಕೆದಾರರ ಲಾಗಿನ್

en: Square
kn: ಚೌಕ

en: Full
kn: ಸಂಪೂರ್ಣ

en: Browse
kn: ವೀಕ್ಷಿಸು

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ

en: Standard
kn: ಶಿಷ್ಟ

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ

en: Editor
kn: ಸಂಪಾದಕ

en: Administrator
kn: ವ್ಯವಸ್ಥಾಪಕರು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Error message
kn: ದೋಷ ಸಂದೇಶ

en: Warning message
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ ಸಂದೇಶ

en: Save and continue
kn: ಉಳಿಸಿ ಮುಂದುವರಿಸು
