Panopoly (8.x-2.0-alpha14) - en to ug translation catalogue (36 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Description
ug: بايانى

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: File
ug: ھۆججەت

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Name
ug: ئىسىم

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Text
ug: تېكىست

en: Picture
ug: سۈرەت

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Add content
ug: مەزمۇن قوشۇش

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: ,
ug: ،

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش

en: Day
ug: كۈن

en: User login
ug: كىرىش

en: Square
ug: تۆت چاسا

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Full
ug: تولۇق

en: Browse
ug: كۆرۈش

en: Caption
ug: تېما

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Error message
ug: خاتالىق

en: Warning message
ug: ئەسكەرتىش

en: Powered by Drupal
ug: سۇپىسىدىن پايدىلنىپ قۇرۇلدى Drupal
