Panopoly (8.x-2.0-alpha15) - en to am translation catalogue (32 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Content
am: ይዞታ

en: Author
am: ደራሲ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Date
am: ቀን

en: Name
am: ስም

en: Help
am: እርዳታ

en: Time
am: ሰዓት

en: View
am: ትይታ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ

en: Custom
am: ብጁ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: User login
am: የተጠቃሚ መግቢያ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Tabs
am: ትሮች

en: Main navigation
am: ዋና ምናሌ

en: Save and continue
am: አስቀምጥ እና ቀጥል

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች

en: Powered by Drupal
am: በድሩፓል የሚንቀሳቀስ

en: Status messages
am: የሁኔት መልዕክቶች

en: Main page content
am: የመነሻ ገጽ ይዘት

en: View mode
am: የእይታ ሁኔታ

en: Site branding
am: የድህረ ገዕ መለያ

en: Primary admin actions
am: የአስተዳዳሪ ዋና ዋና ተግባራት

en: User account menu
am: የተጠቃሚ መለያ ምናሌ
