Panopoly (8.x-2.0-alpha15) - en to ca translation catalogue (90 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Author
ca: Autor

en: Description
ca: Descripció

en: On
ca: Actiu

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Yes
ca: Sí

en: File
ca: Fitxer

en: Date
ca: Data

en: Links
ca: Enllaços

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Admin title
ca: Títol d'administració

en: Name
ca: Nom

en: Help
ca: Ajuda

en: Time
ca: Hora

en: View
ca: Mostra

en: Anchor
ca: Àncora

en: Teaser
ca: Resum

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Layout
ca: Disposició

en: Picture
ca: Imatge

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Add content
ca: Afegeix contingut

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Off
ca: Inactiu

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Day
ca: Dia

en: User login
ca: Inici de sessió d'usuari

en: Square
ca: Quadrat

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Updated date
ca: Data d'actualització

en: Full
ca: Complet

en: Browse
ca: Navega

en: author
ca: autor

en: Caption
ca: Subtítol

en: Standard
ca: Estàndard

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Apply
ca: Aplica

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Administrator
ca: Administrador

en: Featured
ca: Distintiu

en: About
ca: Detalls

en: Restricted
ca: Restringit

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Upload images
ca: Carrega les imatges

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: Save and continue
ca: Desa-ho i continua

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Allowed extensions
ca: Extensions permeses

en: Delete file
ca: Suprimeix el fitxer

en: Post date
ca: Data de publicació

en: Powered by Drupal
ca: Funciona amb el Drupal

en: Your virtual face or picture.
ca: La vostra imatge virtual o fotografia.

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: All content
ca: Tot el contingut

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Status message
ca: Missatge d'estat

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
ca[0]: Esteu segur de voler suprimir aquest element?
ca[1]: Esteu segur de voler suprimir aquests elements?

en: Video URL
ca: URL del vídeo

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
ca: Separeu les extensions amb un espai o una coma i no inclogueu el punt inicial.

en: Reusable
ca: Reutilitzable

en: Columns: 1
ca: Columnes: 2

en: Columns: 3
ca: Columnes: 3

en: Columns: 2
ca: Columnes: 2

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Half
ca: Mig

en: Master
ca: Mestre

en: Wide
ca: Ample

en: Media type
ca: Tipus de mèdia

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: Responsive image style
ca: Estil d'imatge responsiva

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: User account menu
ca: Menú del compte d'usuari

en: Website feedback
ca: Feedback del web

en: Max 1300x1300
ca: Màx. 1300x1300

en: Max 2600x2600
ca: Màx. 2600x2600

en: Max 325x325
ca: Màx. 325x325

en: Max 650x650
ca: Màx. 650x650

en: Narrow
ca: Estret

en: Remote video
ca: Vídeo remot

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
ca: Un vídeo hostatjat remotament de YouTube o Vimeo.
