Panopoly (8.x-2.0-alpha15) - en to ga translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Time
ga: Am

en: View
ga: Féach ar

en: Picture
ga: Pictiúr

en: Day
ga: Lá

en: User login
ga: Logáil isteach úsáideora

en: Updated date
ga: Nuashonraithe

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
