Panopoly (8.x-2.0-alpha15) - en to gl translation catalogue (69 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: Author
gl: Autor/a

en: Description
gl: Descrición

en: On
gl: Activo

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Categories
gl: Categorías

en: File
gl: Ficheiro

en: Date
gl: Data

en: Links
gl: Ligazóns

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Name
gl: Nome

en: Help
gl: Axuda

en: Time
gl: Hora

en: View
gl: Ver

en: Anchor
gl: Áncora

en: Teaser
gl: Resumo

en: Updated
gl: Actualizado

en: Text
gl: Texto

en: Layout
gl: Disposición

en: Picture
gl: Imaxe

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Add content
gl: Agregar contido

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Off
gl: Desactivado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Day
gl: Día

en: User login
gl: Iniciar sesión

en: Square
gl: Cadrado

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Updated date
gl: Data de actualización

en: Full
gl: Completo

en: Browse
gl: Explorar

en: author
gl: autor

en: Caption
gl: Lenda

en: Standard
gl: Estándar

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Apply
gl: Aplicar

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Administrator
gl: Administrador

en: Featured
gl: Destacado

en: About
gl: Información

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: Save and continue
gl: Gardar e continuar

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Post date
gl: Data de envio

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Status message
gl: Mensaxe de estado

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
gl[0]: Seguro que quere borrar este elemento?
gl[1]: Seguro que quere borrar estes elementos?

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
gl: Separe as extensións cun espazo ou una coma e non escriba o punto que as precede.

en: Reusable
gl: Reutilizable

en: View mode
gl: Modo de vista

en: Wide
gl: Ancho

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración

en: Narrow
gl: Estreito
