Panopoly (8.x-2.0-alpha15) - en to gu translation catalogue (32 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Author
gu: લેખક

en: Description
gu: વર્ણન

en: On
gu: ચાલુ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: Date
gu: તારીખ

en: Links
gu: કડીઓ

en: Link
gu: કડી

en: Name
gu: નામ

en: Help
gu: મદદ

en: Time
gu: સમય

en: View
gu: જુઓ

en: Posted by
gu: દ્વારા ઉમેરાયેલ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Text
gu: લખાણ

en: Picture
gu: ચિત્ર

en: Add content
gu: માહિતી ઉમેરો

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Day
gu: દિવસ

en: author
gu: લેખક

en: Standard
gu: પ્રમાણભૂત

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: About
gu: વિશે

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ

en: Save and continue
gu: સંગ્રહો અને આગળ વધો

en: Status message
gu: સ્થિતિ સંદેશો
