Panopoly (8.x-2.0-alpha15) - en to ht translation catalogue (31 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: On
ht: Ouvè

en: Tags
ht: Tag

en: Date
ht: Dat

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Help
ht: Èd

en: Updated
ht: A jou

en: Picture
ht: Foto

en: Content type
ht: Tip kontni

en: Add content
ht: Ajoute kontni

en: Page title
ht: Tit paj

en: Off
ht: Fèmen

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la

en: Desc
ht: Des

en: author
ht: otè

en: Apply
ht: Aplike

en: Administrator
ht: Administratè

en: Main navigation
ht: Meni prensipal

en: Save and continue
ht: Anrejistre epi kontinye

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: Your virtual face or picture.
ht: Yon vizaj vityel oubyen foto

en: All content
ht: Tout kontni yo

en: Main page content
ht: Kontni paj prensipal la

en: Status message
ht: Mesaj sou eta

en: Footer menu
ht: Meni pye paj la

en: Asc
ht: Mont

en: Site branding
ht: Eslogan sit la

en: User account menu
ht: Meni kont itilizatè
