Panopoly (8.x-2.0-alpha15) - en to lv translation catalogue (78 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: Author
lv: Autors

en: Description
lv: Apraksts

en: On
lv: Aktīvs

en: Tags
lv: Birkas

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Categories
lv: Kategorijas

en: File
lv: Fails

en: Date
lv: Datums

en: Links
lv: Saites

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Name
lv: Nosaukums

en: Help
lv: Palīdzība

en: Time
lv: Laiks

en: View
lv: Skatīt

en: Anchor
lv: Novietot

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Text
lv: Teksts

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Picture
lv: Attēls

en: Content type
lv: Satura veids

en: Add content
lv: Pievienot saturu

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Off
lv: Izslēgts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Desc
lv: Dilst.

en: Day
lv: Diena

en: User login
lv: Lietotāja pieslēgums

en: Square
lv: Kvadrāts

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Updated date
lv: Izmaiņu datums

en: Full
lv: Pilns

en: author
lv: autors

en: Caption
lv: Paraksts

en: Standard
lv: Standarta

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Editor
lv: Redaktors

en: Administrator
lv: Administrators

en: Featured
lv: Eksponētais

en: About
lv: Par

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Upload images
lv: Augšupielādēt attēlus

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: Save and continue
lv: Saglabāt un turpināt

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Allowed extensions
lv: Atļautie faila paplašinājumi

en: Post date
lv: Ieraksta datums

en: Powered by Drupal
lv: Balstīts uz Drupal

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: All content
lv: Viss saturs

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Status message
lv: Statusa paziņojums

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
lv[0]: Vai esat pārliecināts, ka vēlaties dzēst šo ierakstu?
lv[1]: Vai esat pārliecināts, ka vēlaties dzēst šos ierakstus?

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
lv: Atdaliet paplašinājumus ar tukšuma simbolu vai komatu, neiekļaujot punktu.

en: View mode
lv: Skata režīms

en: Wide
lv: Plats

en: Administer files
lv: Administrēt datnes

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne

en: Website feedback
lv: Atsauksmes par vietni

en: Max 1300x1300
lv: Maks. 1300x1300

en: Max 2600x2600
lv: Maks. 2600x2600

en: Max 325x325
lv: Maks. 325x325

en: Max 650x650
lv: Maks. 650x650

en: Narrow
lv: Šaurs
