Panopoly (8.x-2.0-alpha15) - en to my translation catalogue (37 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Tags
my: Tag များ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: File
my: ဖိုင်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Links
my: လင့်ခ်များ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Name
my: အမည်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Time
my: အချိန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: Picture
my: ရုပ်ပုံ

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Add content
my: အကြောင်းအရာ ထည့်ရန်

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Day
my: ရက်စွဲ

en: User login
my: ၀င်ရန်

en: Full
my: အပြည့်အစုံ

en: author
my: စာရေးသူ

en: Standard
my: စံ

en: About
my: အကြောင်း

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်

en: Warning message
my: သတိပေးချက်

en: Save and continue
my: သိမ်းပြီးဆက်လက်လုပ်ဆောင်မည်

en: Powered by Drupal
my: Drupal ဖြင့်ဖန်တီးသည်။

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ

en: Status message
my: အခြေအနေပြစာသား
