Panopoly (8.x-2.0-alpha15) - en to pl translation catalogue (101 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: Author
pl: Autor

en: Description
pl: Opis

en: On
pl: Włączony

en: Tags
pl: Tagi

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Categories
pl: Kategorie

en: File
pl: Plik

en: Date
pl: Data

en: Links
pl: Odnośniki

en: Reset
pl: Resetuj

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Admin title
pl: Tytuł admina

en: Name
pl: Nazwa

en: Help
pl: Pomoc

en: Time
pl: Czas

en: View
pl: Widok

en: Anchor
pl: Kotwica

en: Teaser
pl: Skrót

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Text
pl: Tekst

en: Layout
pl: Układ

en: Picture
pl: Obraz

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Add content
pl: Dodaj treść

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Off
pl: Wyłączony

en: Custom
pl: Własne

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Desc
pl: Malejąco

en: Day
pl: Dzień

en: User login
pl: Nazwa użytkownika

en: Square
pl: Kwadrat

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Updated date
pl: Data aktualizacji

en: Full
pl: Pełny

en: Browse
pl: Przeglądanie

en: author
pl: autor

en: Caption
pl: Podpis

en: Standard
pl: Standardowe

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Select
pl: Wybierz

en: Editor
pl: Edytor

en: Featured
pl: Przedstawiony

en: About
pl: O stronie

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Landing page
pl: Strona docelowa

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: Warning message
pl: Ostrzeżenie

en: Save and continue
pl: Zachowaj i kontynuuj

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Allowed extensions
pl: Dozwolone rozszerzenia

en: Post date
pl: Data publikacji

en: Powered by Drupal
pl: Witrynę napędza Drupal

en: Your virtual face or picture.
pl: Twoje zdjęcie lub obraz.

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Status messages
pl: Wiadomości statusu

en: All content
pl: Wszystkie treści

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Status message
pl: Komunikat

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
pl[0]: Czy na pewno chcesz usunąć ten element?
pl[1]: Czy na pewno chcesz usunąć te elementy?
pl[2]: Czy na pewno chcesz usunąć te elementy?

en: Original size
pl: Oryginalny rozmiar

en: Video URL
pl: URL Wideo

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
pl: Lista rozszerzeń oddzielonych przecinkami lub odstępem, bez wiodącej kropki.

en: Reusable
pl: Wielokrotnego użytku

en: Columns: 1
pl: Kolumn: 1

en: Columns: 3
pl: Kolumny: 3

en: Columns: 2
pl: Kolumny: 2

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Footer menu
pl: Menu stopki

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Wide
pl: Szeroki

en: Media type
pl: Typ mediów

en: Site branding
pl: Marka witryny

en: Layout Builder
pl: Kreator Układu

en: Responsive image style
pl: Styl responsywnego obrazu

en: Responsive image style: @responsive_image_style
pl: Styl responsywnego obrazu: @responsive_image_style

en: Select a responsive image style.
pl: Wybierz styl responsywnego obrazu.

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora

en: User account menu
pl: Menu konta użytkownika

en: Website feedback
pl: Informacja zwrotna na temat strony.

en: Configure Responsive Image Styles
pl: Konfiguruj style responsywnych obrazów

en: Max 1300x1300
pl: Maksimum 1300x1300

en: Max 2600x2600
pl: Maksimum 2600x2600

en: Max 325x325
pl: Maksimum 325x325

en: Max 650x650
pl: Maksimum 650x650

en: Narrow
pl: Wąskie

en: Use local files for reusable media.
pl: Wykorzystuje lokalne pliki w mediach wielokrotnego użytku.

en: Use local images for reusable media.
pl: Wykorzystuje lokalne obrazy w mediach wielokrotnego użytku.

en: Remote video
pl: Zdalne wideo

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
pl: Zdalne wideo z YouTube lub Vimeo.

en: Browse media
pl: Przeglądaj media
