Panopoly (8.x-2.0-alpha15) - en to th translation catalogue (36 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: On
th: เปิด

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Categories
th: หมวดหมู่

en: File
th: ไฟล์

en: Date
th: วันที่

en: Links
th: ลิงก์

en: Link
th: ลิงค์

en: Time
th: เวลา

en: View
th: ดู

en: Text
th: ข้อความ

en: Picture
th: รูปภาพ

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: Add content
th: เพิ่มเนื้อหา

en: Off
th: ปิด

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Day
th: วัน

en: Updated date
th: วันที่ปรับปรุง

en: author
th: ผู้เขียน

en: Standard
th: มาตรฐาน

en: Select
th: เลือก

en: Editor
th: แก้ไข

en: Administrator
th: ผู้ดูแลระบบ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Error message
th: ข้อความผิดพลาด

en: Warning message
th: ข้อความเตือน

en: Save and continue
th: บันทึกและไปต่อ

en: Post date
th: วันที่โพสต์

en: Your virtual face or picture.
th: เลือกรูปภาพจากคอมพิวเตอร์ของคุณ

en: All content
th: เนื้อหาทั้งหมด

en: Status message
th: สถานะข้อความ

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
th: ขนาดอัปโหลดสูงสุด

en: View mode
th: โหมดของวิว
