Panopoly (8.x-2.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Help
ml: സഹായം

en: Picture
ml: ചിത്രം

en: Restricted HTML
ml: നിയന്ത്രിതമായ HTML

en: Max 1300x1300
ml: പരമാവധി 1300x1300

en: Max 2600x2600
ml: പരമാവധി 2600x2600

en: Max 325x325
ml: പരമാവധി 325x325

en: Max 650x650
ml: പരമാവധി 650x650

en: Narrow
ml: ഇടുങ്ങിയത്
