Panopoly (8.x-2.0-alpha15) - en to af translation catalogue (29 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Author
af: Outeur

en: Description
af: Beskrywing

en: On
af: Op

en: Tags
af: Etikette

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Categories
af: Kategorieë

en: File
af: Lêer

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Name
af: Naam

en: Help
af: Hulp

en: Time
af: Tyd

en: View
af: Wys

en: Picture
af: Prentjie

en: Add content
af: Voeg inhoud

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: User login
af: Aanmelding

en: Apply
af: Pas toe

en: Save and continue
af: Stoor en gaan voort

en: Powered by Drupal
af: Aangedryf deur Drupal

en: Master
af: Meester
