Panopoly (8.x-2.0-alpha15) - en to bo translation catalogue (66 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Admin title
bo: དོ་དམ་གྱི་ཁ་བྱང

en: Name
bo: མིང

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Anchor
bo: གནས་ས

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Picture
bo: པར

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Add content
bo: ནང་དོན་ཁ་སྣོན

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Day
bo: ཉིན

en: User login
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ནང་འཇུག

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Updated date
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་པའི་དུས

en: Full
bo: ཆ་ཚང

en: author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Caption
bo: གསལ་བཤད།

en: Standard
bo: ཚད་ལྡན

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Editor
bo: རྩོམ་སྒྲིག་ལག་ཆ

en: Featured
bo: ཁྱད་པར་ཅན

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Landing page
bo: ཐོ་འཇུག་དྲ་ངོས།

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Post date
bo: སྤེལ་པའི་དུས

en: Powered by Drupal
bo: Drupal ཡིས་མཁོ་འདོན་བྱས

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན

en: Status message
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
bo[0]: ཁྱེད་ཀྱིས་རྣམ་གྲངས་འདི་དག་བསུབ་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
bo: མཐུད་སྣེ་རེ་རེའི་མཚམས་སུ་སྟོང་མཐེབ་དང་ཚེག་འབྲིང་,སྤྱད་ནས་དབྱེ་མཚམས་བཞག་པ་དང་དེའི་འགོ་ལ་.་ཡོད་མི་ཉན།

en: Columns: 1
bo: སྡེ་བ།：1

en: Columns: 3
bo: སྡེ་བ།：3

en: Columns: 2
bo: སྡེ་བ།：2

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
