Panopoly (8.x-2.0-alpha15) - en to el translation catalogue (80 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Author
el: Συντάκτης

en: Description
el: Περιγραφή

en: On
el: Ανοικτό

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: File
el: Αρχείο

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Name
el: Όνομα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Time
el: Ώρα

en: View
el: Προβολή

en: Anchor
el: Αγκύρωση

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: Posted by
el: Δημοσιεύτηκε από

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Text
el: Κείμενο

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Picture
el: Εικόνα

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Add content
el: Προσθήκη περιεχομένου

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Off
el: Κλειστό

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Thumbnail
el: Μικρογραφία

en: Desc
el: Φθί

en: Day
el: Ημέρα

en: User login
el: Είσοδος

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Updated date
el: Ημερομηνία ενημέρωσης

en: Full
el: Πλήρες

en: Browse
el: Εξερεύνηση

en: author
el: συγγραφέας

en: Caption
el: Λεζάντα

en: Standard
el: Βασικό

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Select
el: Επιλογή

en: Editor
el: Επεξεργαστής

en: Administrator
el: Διαχειριστής

en: Featured
el: Ζώνη προβεβλημένων

en: About
el: Περί

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: Warning message
el: Μήνυμα προειδοποίησης

en: Save and continue
el: Αποθήκευση και συνέχεια

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Post date
el: Ημερομηνία δημοσίευσης

en: Powered by Drupal
el: Βασισμένο στο Drupal

en: Your virtual face or picture.
el: Το εικονικό σας πρόσωπο ή εικόνα.

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: All content
el: Όλο το περιεχόμενο

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Status message
el: Μήνυμα κατάστασης

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
el[0]: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτό το αντικείμενο;
el[1]: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτά τα αντικείμενα;

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
el: Χωρίστε τις επεκτάσεις με κενό ή κόμμα και χωρίς να συμπεριλάβετε την τελεία.

en: View mode
el: Τρόπος προβολής

en: Footer menu
el: Μενού υποσέλιδου

en: Asc
el: Αύξ

en: Wide
el: Πλατύ

en: Primary admin actions
el: Πρωτεύουσες ενέργειες διαχείρισης

en: User account menu
el: Μενού λογαριασμού χρήστη

en: Website feedback
el: Σχόλια για τον ιστότοπο

en: Configure Responsive Image Styles
el: Ρύθμιση Responsive Στυλ Εικόνων

en: Max 1300x1300
el: Μέγιστη διάσταση 1300x1300

en: Max 2600x2600
el: Μέγιστη διάσταση 2600x2600

en: Max 325x325
el: Μέγιστη διάσταση 325x325

en: Max 650x650
el: Μέγιστη διάσταση 650x650

en: Narrow
el: Στενό
