Panopoly (8.x-2.0-alpha14) - en to hu translation catalogue (106 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Delete
hu: Törlés

en: Content
hu: Tartalom

en: Author
hu: Szerző

en: Description
hu: Leírás

en: On
hu: Be

en: Tags
hu: Címkék

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Categories
hu: Kategóriák

en: File
hu: Fájl

en: Date
hu: Dátum

en: Links
hu: Hivatkozások

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Name
hu: Név

en: Help
hu: Súgó

en: Time
hu: Idő

en: View
hu: Megtekintés

en: Anchor
hu: Horgony

en: Teaser
hu: Bevezető

en: Posted by
hu: Beküldte:

en: Updated
hu: Frissítve

en: Text
hu: Szöveg

en: Picture
hu: Kép

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Add content
hu: Tartalom hozzáadása

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Off
hu: Ki

en: Custom
hu: Egyéni

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Demo
hu: Tesztelés

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Desc
hu: Csökk

en: Day
hu: Nap

en: User login
hu: Bejelentkezés

en: Square
hu: Négyzet

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Updated date
hu: Frissítési dátum

en: Full
hu: Teljes

en: Browse
hu: Böngészés

en: author
hu: szerző

en: Caption
hu: Képaláírás

en: Video
hu: Videó

en: Standard
hu: Általános

en: Tabs
hu: Fülek

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Editor
hu: Szerkesztő

en: Administrator
hu: Adminisztrátor

en: Featured
hu: Kiemelt

en: About
hu: Leírás

en: Restricted
hu: Korlátozott

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: Landing page
hu: Befogadó oldal

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Upload images
hu: Képek feltöltése

en: Warning message
hu: Figyelmeztető üzenet

en: Save and continue
hu: Mentés és folytatás

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Allowed extensions
hu: Engedélyezett kiterjesztések

en: Post date
hu: Beküldés dátuma

en: Powered by Drupal
hu: Drupal működteti

en: Your virtual face or picture.
hu: A webhelyen megjelenő virtuális arc.

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: All content
hu: Minden tartalom

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Status message
hu: Állapotüzenet

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
hu[0]: Biztosan törölhető ez az elem?
hu[1]: Biztosan törölhetőek ezek az elemek?

en: Upload files
hu: Fájlok feltöltése

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
hu: A kiterjesztéseket szóközzel vagy vesszővel kell elválasztani és nem kell használni a bevezető pontot.

en: Columns: 1
hu: Oszlopok: 1

en: Columns: 3
hu: Oszlopok: 3

en: Columns: 2
hu: Oszlopok: 2

en: View mode
hu: Nézetmód

en: Quarter
hu: Negyed

en: Footer menu
hu: Lábléc menü

en: Asc
hu: Növ

en: Half
hu: Fele

en: Master
hu: Mester

en: Wide
hu: Széles

en: Administer files
hu: Fájlok kezelése

en: Media type
hu: Médiatípus

en: Deleted 1 file. | Deleted @count files.
hu[0]: 1 fájl törölve.
hu[1]: @count fájl törölve.

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: Responsive image style
hu: Alkalmazkodó képstílus

en: Responsive image style: @responsive_image_style
hu: Alkalmazkodó képstílus: @responsive_image_style

en: Select a responsive image style.
hu: Egy alkalmazkodó képstílus kiválasztása.

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: User account menu
hu: Felhasználói fiók menüje

en: Website feedback
hu: Visszajelzés a webhelyről

en: Configure Responsive Image Styles
hu: Alkalmazkodó képstílus beállítása

en: Max 1300x1300
hu: Legfeljebb 1300×1300 képpont

en: Max 2600x2600
hu: Legfeljebb 2600×2600 képpont

en: Max 325x325
hu: Legfeljebb 325×325 képpont

en: Max 650x650
hu: Legfeljebb 650×650 képpont

en: Narrow
hu: Keskeny

en: Entity Browser
hu: Entity browser

en: Use local files for reusable media.
hu: Helyi fájlok használata az újrahasználható médiához.

en: Use local images for reusable media.
hu: Helyi képek használata az újrahasználható médiához.

en: The media type is not configured correctly.
hu: A médiatípus nincs megfelelően beállítva.
