Panopoly (8.x-2.0-alpha15) - en to ka translation catalogue (35 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Author
ka: ავტორი

en: Description
ka: აღწერა

en: On
ka: ჩართვა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: File
ka: ფაილი

en: Date
ka: თარიღი

en: Links
ka: ბმულები

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Name
ka: სახელი

en: Help
ka: დახმარება

en: Time
ka: დრო

en: Anchor
ka: ბმული

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Text
ka: ტექსტი

en: Picture
ka: სურათი

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Add content
ka: კონტენტის დამატება

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Off
ka: გამორთვა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Day
ka: დღე

en: User login
ka: მომხმარებლის ავტორიზაცია

en: Updated date
ka: განახლების თარიღი

en: Full
ka: სრული

en: author
ka: ავტორი

en: Editor
ka: რედაქტორი

en: Save and continue
ka: შენახვა და გაგრძელება
