Panopoly Core (8.x-2.0-alpha13) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Categories
hi: वर्ग

en: Image
hi: चित्र

en: Time
hi: समय

en: Day
hi: दिन

en: Editor
hi: संपादक
