Panopoly Core (8.x-2.0-alpha13) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Image
ka: სურათი

en: Time
ka: დრო

en: Day
ka: დღე

en: Editor
ka: რედაქტორი
