Panopoly Core (8.x-2.0-alpha13) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Image
lv: Attēls

en: Time
lv: Laiks

en: Day
lv: Diena

en: Editor
lv: Redaktors
