Panopoly Core (8.x-2.0-alpha15) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Image
hy: Նկար

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Day
hy: Օր

en: Editor
hy: Խմբագիր
