Panopoly Demo (8.x-2.0-alpha13) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Author
it: Autore

en: Date
it: Data

en: Search
it: Cerca

en: Reset
it: Ripristina

en: Image
it: Immagine

en: Teaser
it: Anteprima

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: author
it: autore

en: Apply
it: Applica

en: Master
it: Principale
