Panopoly Demo (8.x-2.0-alpha14) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Author
he: מחבר/ת

en: Date
he: תאריך

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Image
he: תמונה

en: Teaser
he: תקציר

en: Posted by
he: פורסם ע"י

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: author
he: מחבר/ת

en: Apply
he: החל

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
