Panopoly Demo (8.x-2.0-alpha15) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Author
nl: Auteur

en: Date
nl: Datum

en: Image
nl: Afbeelding

en: Posted by
nl: Gepubliceerd door

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: author
nl: auteur

en: Apply
nl: Toepassen

en: Asc
nl: Oplopend
