Panopoly Demo (8.x-2.0-alpha15) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Image
el: Εικόνα

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: Posted by
el: Δημοσιεύτηκε από

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: author
el: συγγραφέας

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Asc
el: Αύξ
