Panopoly Images (8.x-2.0-alpha13) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Square
hu: Négyzet

en: Full
hu: Teljes

en: Featured
hu: Kiemelt

en: Quarter
hu: Negyed

en: Half
hu: Fele
