Panopoly Images (8.x-2.0-alpha13) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Thumbnail
uk: Мініатюра

en: Square
uk: Квадрат

en: Full
uk: Повністю

en: Featured
uk: Пов’язане

en: Quarter
uk: Чверть

en: Half
uk: Половина
