Panopoly Images (8.x-2.0-alpha14) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Square
et: Ruut

en: Full
et: Täielik

en: Featured
et: Esile tõstetud

en: Quarter
et: Kvartal
