Panopoly Images (8.x-2.0-alpha14) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: Square
nl: Vierkant

en: Full
nl: Volledig

en: Featured
nl: Aanbevolen

en: Half
nl: Helft
