Panopoly Images (8.x-2.0-alpha15) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Thumbnail
de: Miniaturbild

en: Square
de: Quadrat

en: Full
de: Vollständig

en: Featured
de: Hervorheben

en: Quarter
de: Quartal
