Panopoly Images (8.x-2.0-alpha15) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Thumbnail
ru: Миниатюра

en: Square
ru: Квадратный

en: Full
ru: Полный

en: Featured
ru: Популярное

en: Quarter
ru: Квартал
