Panopoly Images (8.x-2.0-alpha15) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Square
ca: Quadrat

en: Full
ca: Complet

en: Featured
ca: Distintiu

en: Half
ca: Mig
