Panopoly Media (8.x-2.0-alpha13) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Description
bg: Описание

en: Tags
bg: Таг

en: File
bg: Файл

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: View
bg: Прегледай

en: Teaser
bg: Резюме

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Thumbnail
bg: Умалена

en: Select
bg: Избери

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: Allowed extensions
bg: Позволени формати

en: Status message
bg: Статус съобщение
