Panopoly Media (8.x-2.0-alpha13) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Tags
cy: Tagiau

en: File
cy: Ffeil

en: Link
cy: Dolen

en: Image
cy: Delwedd

en: View
cy: Gweld

en: Teaser
cy: Rhagflas

en: Custom
cy: Addasu

en: Thumbnail
cy: Disgrifiad Cryno

en: Select
cy: Dewis

en: Error message
cy: Neges wall

en: Warning message
cy: Neges rybudd

en: Status message
cy: Neges statws
