Panopoly Media (8.x-2.0-alpha13) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Description
da: Beskrivelse

en: File
da: Fil

en: Image
da: Billede

en: View
da: Vis

en: Teaser
da: Smagsprøve

en: Custom
da: Tilpasset

en: Browse
da: Gennemse

en: Select
da: Vælg

en: Error message
da: Fejlmeddelelse

en: Warning message
da: Advarsel

en: Allowed extensions
da: Tilladte udvidelser

en: Status message
da: Statusmeddelelse

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
da[0]: Er du sikker på, at du ønsker at slette dette element?
da[1]: Er du sikker på, at du ønsker at slette disse elementer?

en: Administer files
da: Administrér filer

en: Media type
da: Medie type

en: No files selected.
da: Ingen filer valgt.

en: Responsive image style
da: Responsivt billedformat

en: Responsive image style: @responsive_image_style
da: Responsivt billedformat: @responsive_image_style

en: Select a responsive image style.
da: Vælg et responsivt billedformat.

en: Configure Responsive Image Styles
da: Konfiguration af responsive billedformater
